Photon Milestone D1S - D1R 3 Plus Led Xenon Zenon Ballast Version
Photon Milestone D1S - D1R 3 Plus Led Xenon Zenon Ballast Version
Photon Milestone D1S - D1R 3 Plus Led Xenon Zenon Ballast Version

Photon Milestone D1S - D1R 3 Plus Led Xenon Zenon Ballast Version

0,00
Marka : PHOTON
Fiyat : ₺1.149,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 10
ADET :

Photon   Milestone 3 PLUS D1S / D1R   BALLASTLI ÜRÜN

Photon MILESTONE   ; bugüne kadar ürettiğimiz en iyi    LED Far    aydınlatma ürünümüz ve yol aydınlatma konusunda bugüne kadar ulaştığımız en üst noktadır!

LED ürünlerin popülaritesi teknik açıdan uygun olmayan birçok ürünün herkes tarafından alınıp satılmasına sebebiyet vermiş ve maalesef uygun olmayan birçok ürün piyasada satılır hale gelmiştir.

 

Photon MILESTONE tüm teknik testleri yapılıp sadece Lümen değeri değil LUX değer ölçümleri de 3 büyük markanın araçlarında yapılarak imalat aşamasına geçilmiştir.

 

Kaliteli bir LED üründe aranması gereken en temel özellik "objeleri gösterebilme? kapasitesi ve ona ait teknik değerlerin uygunluğudur.

 

LED ürünlerde KELVIN değeri ne kadar yüksek olursa, "göz alma? ve "göze parlak? görünme miktarı artmaktadır. Fakat yüksek KELVIN göz sağlığına "son derecede zararlı? ve objeleri gösterebilme konusunda da inanılmaz derecede "zayıf? kalmaktadır.

 

Maalesef günümüzde yüksek KELVIN değerlerine sahip LED ürünler üretilmekte ve gözün aldanması sonucu çok efektif aydınlatma alınacağı düşünülerek satın alınmaktadır.

 

Bir araç sürücüsünün yoldaki yüksek KELVIN değerlerine sahip bir LED aydınlatma veya Xenon aydınlatmasına bakarak yol alıyor olması belli bir zaman sonra göz yorgunluğuna sebebiyet verecek bu da sürüş güvenliğini bozacaktır.

 

Photon MILESTONE bu konuda gerekli hassasiyetin gösterildiği hem müşteri memnuniyeti hem de yol güvenliği açısından en optimum seviyede KELVIN ve LUX değerleri dengelenerek istenilen beyaz ışık ve yol görme kabiliyetine sahip olacak şekilde üretilmiştir.

 

Profesyonel mimarisi aynı ürünün hem 12V hem de 24V araçlarda sorunsuz çalışmasını temin etmektedir. Var olan CAN-BUS yapısı yeni araçlarda sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır. Işık odak noktası her ampulün uluslararası standartlarına göre yapılmış olduğu için FAR ayarı %100 şekilde uygun olmakta ve karşıdan gelen sürücünün gözünü rahatsız etmemektedir.

 

Bunların haricinde kaliteli bir LED aydınlatma ürününde dikkat edilmesi gereken üç teknik parametre daha vardır. Bu parametreler UltraviyoleAydınlatma açısı ve Beyaz ışığın elde edilme şeklidir.

 

Photon Milestone'da kullanılan LED chip üç temel renk olan KırmızıYeşil ve Mavi ışığın ilgili ışık frekansları kullanılarak tamamen doğal bir beyaz ışık elde edilecek şekilde üretilmiştir. Bunun sonucunda; Milestone LED'lerinin ışığı daha ilk kullanımda fark edilebilecek kadar dengeli bir beyaz ışığa sahiptir. Dolayısıyla da gerek aydınlatma gerekse de göz sağlığı gözetilerek kaliteli bir beyaz ışık alma konusunda rakipsiz bir üründür.

Photon Milestone her bir parametre de gereken hassasiyet gösterilerek üretilmiştir, gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Photon Milestone Avrupa dahil olmak üzere OEM haricinde Aftermarket'te bulunabilecek en iyi LED dönüşüm kitidir.

 

MARKA VE SERİSİ : Photon Milestone +3 Plus Serisi

AMPUL TİPİ : D1S / D1R

VOLT : 12/24 Volt

WATT : 55 Watt

KELVIN ( Yanma Rengi ) : 6000 Kelvin ( Beyaz )

LUMEN ( Yanma Gücü ) :10000 Lümen ( Şimşek Etkili Ve Yüksek Yol Gösterme Performansı )

CAN-BUS ( Arıza Işığı ) :Yakmaz ( Yüksek Can-Bus )

KULLANIM YERLERİ :Kısa Far & Uzun Far

PAKET İÇERİĞİ : 2 Adet Led ( 1 Set )

İADE KOŞULLARI :Memnun Kalmadığınız Taktirde 14 İş Günü İçerisinde Değiştirebilir Veya İade edebilirsiniz

GARANTİ SÜRESİ : 1 Yıl ( Garanti Belgeniz Olarak Faturanız Geçerlidir )

KARGO ÜCRETİ :Ücretsiz Kargo

KARGO GÖNDERİM SÜRESİ :Aynı Gün Kargo ( Stoktan Çıkış )

SATICI HAKKINDA : 2009 Yılından Beri Photon Otomotiv Aydınlatma Ürünleri Satmaktayız. Photon Marka Yetkili Satıcısı

 

= MUAYENEDEN SORUNSUZ GEÇER =

 

= ÜRÜN TAK KULLAN ÜRÜNDÜR =

 

Ürünün montajı basittir. Daha önce aracınızın ampulünü değiştirdiyseniz bu ürünü kendiniz montaj yapabilirsiniz. Aracınızda motor ile far arasında boşluk var ise montajı kolaydır fakat aracınızın farına el girmiyor ise elektrikçiye veya servise taktırmanız gerekir. Boyutu itibari ile olmadığı araç çok az dır. Aldığınız zaman aracınıza uymadığı taktirde iade edebilirsiniz

Benzer Ürünler
PHOTON
₺299,00 KDV Dahil
ntr3167
PHOTON
₺299,00 KDV Dahil
ntr3168
PHOTON
₺349,00 KDV Dahil
ntr3169
PHOTON
₺299,00 KDV Dahil
ntr3170
PHOTON
₺299,00 KDV Dahil
ntr3171
PHOTON
₺299,00 KDV Dahil
ntr3173
PHOTON
₺299,00 KDV Dahil
ntr3174
PHOTON
₺299,00 KDV Dahil
ntr3175
PHOTON
₺299,00 KDV Dahil
ntr3184